Real Dom
 

Skúsenosti našich zákazníkov

Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá, preto privítame, keď sa s nami podelíte o svoje skúsenosti a prispejete tak ku skvalitneniu našej práce. Svoje postrehy, návrhy alebo pripomienky môžete posielať na náš e-mail: realdombb@mail.t-com.sk Príspevky budú zverejnené na našej web stránke.


Odosielateľ: Gabriel Földeš
Dátum: 18. 5. 2010
Predmet: Rastislavice 2009

Pekne zdravím Realdom do Banskej Bystrice,

dnes som pozrel na Vašu web stránku a zaspomínal si, ako to bolo s vyberaním a rozhodovaním sa, aký dom a od koho. Bývam už od septembra, skolaudované bolo v novembri. Býva sa dobre, vo vnútri je príjemná klíma a ani v najväčších mrazoch nebolo nijako zvlášť cítiť veľký teplotný rozdiel teplôt. Snáď len v neskorších večerných hodinách, keď kúrenie v nízkej tarife je odstavené od 22:30 do 23:30 hod. No keďže sme sa potrápili s komínom, zadovážili sme si krbové kachle a to je fakt dobrá vec. V zime vonku do -10 st., vo vnútri máte zachvíľu 26 st.(extrém bol 28,5 st.), v izbách do 23 st., takže zimné víkendy sa kúrilo iba v týchto kachliach. Taktiež pri nedeľnom varení a pečení v rúre je v dome citeľne teplejšie. Po minulé týždne, keď už bolo teplejšie, sme kúrenie odstavili, no momentálna situácia nás donútila opäť konvektory "preveterať". Dom odolal aj víchriciam, zatiaľ bez ujmy. Strecha je takisto zatiaľ bez problémov. Garáž sme napokon stavali murovanú z Porfixu. Krov je identický z krovom prístrešku, trošku sme odkukali Vašu technológiu, ale až tak profi to nie je. Po dokončení fasády na garáži Vám pošlem pár fotiek, aj prístrešku, ktorý žne veľký úspech a obdiv návštev. Celkovo už dom vyzerá mohutnejšie, všetko funguje a my sa tešíme z pekného bývania.

Zatiaľ sa majte a želáme Vám veľa zmlúv a objednávok, takisto zdravia a pod.

Gabo Földeš s priateľkou Katkou


Odosielateľ: Jozef Valent
Dátum: 28. 11. 2010
Predmet: Nitra 2 2010

Prajeme pekný deň.

Sme 218. zákazníkom firmy REAL DOM s.r.o. Banská Bystrica. Máme už od augusta 2010 skúsenosti s teplými a chladnejšími dňami, a preto by sme sa chceli so svojimi skúsenosťami podeliť.

Predali sme dom vo veľmi frekventovanej, hlučnej časti mesta. Potrebovali sme rýchlo nové bývanie, jedna z možností bola kúpiť pozemok a postaviť dom. A tak sme sa začali pohrávať s myšlienkou montovaného domu. Mali sme nejaké informácie z internetu, ale dovtedy sme ešte nikdy v takom dome neboli. Hľadali sme po internete a nakoniec sme oslovili dve firmy, ktoré majú dlhoročné skúsenosti. Rozhodli sme sa pre REAL DOM s.r.o. Banská Bystrica. Pomohli nám vybrať pozemok.. Vybrali sme si z ich ponuky dom EKONOM 3. Projekt nám upravili podľa našich predstáv. Dodržali do bodky Zmluvu o diele, dohodnutú cenu, kvalitu. Do ukončeného domu na kľúč sme sa sťahovali za 66 dní od prvého výkopu. Sme vysoko spokojní. Stavba plní všetky očakávania nízkoenergetického domu. Máme klasické radiátorové kúrenie s kondenzačným kotlom, so vstavaným zásobníkom teplej vody a krb pre atmosféru a náhradné kúrenie. V dome je príjemne teplo za tretinovú energiu a cenu. Tak rýchlo nevykúrite žiadny murovaný dom. Veľmi nás prekvapilo ako dlho sa v miestnostiach udrží teplo. Pohodový pocit z drevostavby si všimli aj návštevy, ktoré bývajú v murovaných domoch. Viem o čom hovorím, keďže sme bývali v klasicky stavanom dome vyššieho štandardu. Rozhodovali sme sa medzi klasicky stavaným domom a montovaným, ale svoje rozhodnutie neľutujeme a keď by sme mali stavať ešte raz tak len montovaný nízkoenergetický dom.

Vyjadrujeme firme REAL DOM Banská Bystrica poďakovanie za profesionálnu realizáciu našej stavby a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

rod. Valentová, Nitra


Odosielateľ: p.Kemka
Dátum: 2015
Predmet: Kynceľová
p.Kemka
Odosielateľ: p. Psota
Dátum: 2015
Predmet: Dolná Streda
p. Psota
Odosielateľ: p.Slávik
Dátum: 2015
Predmet: Lozorno
p.Slávik
Odosielateľ: p. Pavlík
Dátum: 2015
Predmet: Veľká Lúka
p. Pavlík
Odosielateľ: p. Kubovčák
Dátum: 2015
Predmet: Bratislava - Zlaté Piesky
p. Kubovčák
Odosielateľ: p. Mlynárčíková
Dátum: 2014
Predmet: Nemecká
p. Mlynárčíková
Odosielateľ: p. Galbavý
Dátum: 2014
Predmet: Ľubietová
p. Galbavý
Odosielateľ: p. Slivka
Dátum: 2014
Predmet: Staré Hory
p. Slivka
Odosielateľ: p. Viairon
Dátum: 2014
Predmet: Želovce
p. Viairon
Odosielateľ: p. Kuropka
Dátum: 2014
Predmet: Čachtice
p. Kuropka
Odosielateľ: p. Uherčík
Dátum: 2014
Predmet: Modra
p. Uherčík
Odosielateľ: p. Kliman
Dátum: 2014
Predmet: Malý Lapáš
p. Kliman
Odosielateľ: p. Draxler
Dátum: 9/2012
Predmet: Nová Marianka 2012
p. Draxler
Odosielateľ: p. Makó
Dátum: 8/2012
Predmet: Želovce 2012
p. Makó
Odosielateľ: Marcela Borošová
Dátum: 10/2010
Predmet: Šurany 2010
Marcela Borošová